Ma Tylka

Jak mám zařídit, aby mi kamera na mobilu brala zvuk z mikrofonu?

Mám sluchátka s mikrofonem a do mobilu připojitelný mikrofon, ať už použiju cokoliv z toho, kamera mi vždy nahrává zvuk z reproduktoru telefonu. Dřív jsem mívala sluchátka, která mi na starém telefonu nahrávala zvuk bez dalšího nastavování, ale co mám nový telefon (Xiaomi Redmi 10) už to nejde. Jak to mám zařídit, aby mi telefon nahrával zvuk z mikrofonu?

Odpovědi
Themeansar

Kup si konečně kameru a budeš spokojená, stačí i levná kamera jako je třeba
Panasonic HC-VX980EP-K
Digitální kamera – rodinná, se snímačem BSI MOS 1/2,3", rozlišení snímače 18,91 Mpx, 20× optický ZOOM, 2,95" displej, optická stabilizace obrazu, max. rozlišení videa Ultra HD (3840 × 2160), max. snímkovací frekvence 50 sn./s, stereo ozvučení videa, kompatibilní s paměťovou kartou SD, SDHC a SDXC do velikosti 256 GB, podporovaný formát JPEG, H.264, MP4 a MPEG, max. délka záznamu 60 min, výstup HDMI a A/V (TV Výstup), rozhraní USB 2.0 a bezdrátové rozhraní Wi-Fi, software (CD), USB kabel a napájecí kabel/adaptér v balení, napájení zajišťuje akumulátor, kapacita baterie 1940 mAh

Zdroj: https://www.al­za.cz/panasonic-hc-vx980ep-k-cerna-d4121167.htm

aliendrone

Možná ti pomůže tohle: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8ErRia-iKSg&ab_channel=Ra­jatGupta ! 🙂

Lurius

Zkus tenhle záznamník pouze s reklamní lištou, stačí změnit zdroj při záznamu

http://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=ca­.bejbej.voice­recordpro&hl=en_US

Lurius

Omlouvám se, tenhle je pro audiozáznam, vyzkoušej jiné aplikace pro videozáznam které to umožňují (nemám android abych mohl doporučit)