Thom

Jak mám dát do nějaké písničky obrázek alba?

Jak mám dát do nějaké písničky obrázek alba? nějak mi to nejde =D
Doplňuji:
Btw: aby se mi u té písničky ukázal obrázek v iPodu, nechci stříhat video…

Nejlepší odpověď
cartman

Naprosto jednoduše. Stáhni si program z odkazu v závorce ( http://www.mp3tag­.de/en/ ), ten nainstaluj. Po dokončení instalace klikni pravým tlačítkem na písničku, které chceš přiřadit obrázek alba a klikni na položku „Mp3tag“, následně se ti otevře program, kde svou píseň uvidíš. Označ jí kliknutím a na panelu nástrojů nahoře klikni na ikonku tužky s papírem „Rozšířené tagy…“. Otevře se ti okno, ve kterém můžeš editovat autora, název skladby, název alba atd… a taky obrázek alba. Úplně vpravo klikni na ikonku hvězdičky s papírem „Přidat obal…“, vyber si obrázek alba a klikni na „Ok“. Toť vše. Vypadá to složitě, ale opravdu to jenom tak vypadá. Samozřejmě lze nastavovat obrázek alba pro více písniček najednou, či pro celou složku. A vy ostatní – když nevíte tak neraďte 😉

Další odpovědi
Galax

Přes windows movie maker

mosoj

Spíš obráceně. Do obrázku vložit zvuk a udělat z toho video a to v Movie makeru uděláš i z jedné fotky.

Určitě to půjde i v nějakém vypalovacím programu, ale také do toho teprve pronikám.