MichaelOffic

Jak vložím obrázek alba do mp3/m4a souboru?

Nemyslím tím zkopírovat obrázek do stejné složky, kde je hudební soubor, ale PŘÍMO do souboru mp3? Stahuju FLAC/MP3/M4A hudbu a ve většině jsou obrázky album už vestavěna uvnitř a ukazují se i rozlišení obrázků v tagu. Mohl by někdo povědět, čím to mohu taky udělat takhle? Díky.

Právě že ta většina jen umí měnit interpreta/al­bum/název písně. Ale já chci vzít obrázek a strčit jej do mp3/m4a souboru, aby mi přehrávače/správce souboru ukázaly obrázek při otevření složky i přehrávání, aniž bych musel všude kopírovat zvlášť soubory obrázků:D

Odpovědi
aliendrone

Třeba nějakým editorem ID3 tagů. Jsou jich mraky (i freeware). ;) :)

led

Pomocou niektorého z mp3tagujúceho programu.
Ja používam napríklad pri tvorbe albumu, napríklad pridaním"melódií, piesní a podobne" do spoločného adresára audio súborov a pomocou programu Mp3tag si z nich vyrobím album aj s titulným, prípadne podkladovým obrázkom
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mp3tag+na­vod&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

Edison

Ještě jsem neslyšel, že by v mp3 byl obrázek. Jsou tam tagy a mohl by tam být odkaz na obrázek, který je ve stejném adresáři, nebo tam není ani to a prostě si to program načte z toho adresáře.

MichaelOffic

Tak jsem to našel. Windows Media Player to umi, ale jen v 200×200 rozlišení…VLC Player to umí přímo vložit a v originálním rozlišení v nastavení TAGu. A pro jednoho uživatele- ano je to normální. Když si něco koupíte na itunes, jsou soubory obrázků vložené přímo v hudebním souboru.

aliendrone

led>>> Jakápak „tvorba alb“? Čmuchám čmuchám smazání příspěvku >> „kopírování nelegální“ a vůbec – že by dámská varianta Keplera? (on je ZLOČINEC, kdyby Vám to nebylo známo ;) :D)

NJN – to jsou ty hanbaté holky, co tancují v dešti… však víme JAK! Takže JE TO JASNÉ!!! ;) :D :D

aliendrone

Edison>>>NJN, nikdo nemůže vědět všechno, JEDINOU vyjímkou je samozřejmě Aliendrone. ;) :D
Nicméně – je tomu minimálně 10 let, spíš o dost více – přinejmenším od doby počátků ID 3 tagů to MOŽNÉ JE! A u pozdějších verzí dokonce NĚKOLIK obrázků (a to dost masivních – mám dojem, že celý kontejner je limitován 256MB, ale to nevím jistě > zagoogli)