_Bůh_

Jak má toto člověk chápat?

Rusko chce denacifikovat Ukrajinu, ale v Rusku je daleko vyšší číslo neonacistů. I v Evropě je vyšší číslo neonacistů, Ukrajina je světlá výjimka, kde je extrémně nízké číslo neonacistů ve společnosti.
Rusko chce demilitarizovat Ukrajinu, ale neustále dodává Ukrajině vozidla a techniku. Rusko je dnes větším dodavatelem než USA, Polsko i Česko. Rusko je největším ukrajinským dodavatelem.

Nejlepší odpověď
Krupice

Chtěli tak moc denacifikovat, až se z nich stali sami neonacisté – kult osobnosti, cenzura, pouliční nepokoje, posílení armády a policie proti civilnímu obyvatelstvu, páchání zvěrstev na vlastním i cizím území, eliminace opozice, propaganda režimu, lidé nebudou mít na chleba, ale na financování války mít budou. Snad jen, že Putin ještě povolal na pomoc muslimskou armádu, aby chránil křesťanské hodnoty, to je už je putinovina. Podporovatelé Putina v Evropě by sice v Rusku žít nechtěli, protože svědomí jim říká, že to tam tak pohádkové nebude, ale to jim nebrání Rusko hájit aspoň zde. Poláci jasně a zřetelně ukazují, co jsou Rusové zač, minulost nelze zapomenout. A to nejsem nějaký fanoušek Ukrajiny a Zelenského, to je sekundární.

Další odpovědi
Viktorie II.

Jestli tomu nechápeš, tak Bůh s tebou.

hapiky

Rusové „dodávají“ převážně jen šrot.

_Bůh_

Viky: Čemu?