dust8

Jak komunikuje s rodinou někd,o kdo umírá na Covid 19 v případě, že zbytek rodiny zůstal nenakažen?

To tu osou normálně navštěvují a jak ta osoba tak rodina musí mít roušky? To je vše?

Odpovědi
Kepler

Nevím, ale asi tu osobu navléknou do toho atombordelu, co používají lékaři.

Pepa25

Rouška zcela jistě nestačí + restrikce návštěv atd. Obávám se, že na Covidu je strašné právě i to riziko, že pak už bude člověk jen sám s plicní ventilací, dokud nedodýchá úplně …
V ČR jsme zatím tolik úmrtí neměli, ale stačí, že spousta nemocných zemřelo v osamění (nikoliv na Covid) kvůli restrukcím – viz odkaz.

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/koronavirus-umirani-nemocnice-zakaz-navstev_2005230­630_bej