Hufnágl

Jak jste reagovali, když vám někdo rozkopal hrad nebo bábovičky z písku, ukradl kyblíček či praštil lopatičkou po hlavě?

Nejlepší odpověď
Kelt

Nevím, asi jsem se rozbrečel nebo odešel. Určitě jsem danou osobu neobjímal ani nepoužíval dnes běžný slovník.

Další odpovědi
Drap

Dostal přes hubu. Na dětském věku je pěkné to, že vše se řeší spontánně a hned na místě. Později tuto přednost ztrácíme.

da ny

Nemám takovou zkušenost. :D
My jsme su hráli, půjčovali kyblíčky i bábovičky. Na našem pískovišti se nekradlo.

orwell

V šestnácti jsem se kvůli tomu jednou popral :)