zjentek

Jak jste kdo na tom s bouřkami, tornády a tak různě?

To mě zajímá, bo mi trochu lepí. Nemám bobky, lepí mi.

Na Prajzké celkem lípa, pohodička. Že z dáli od západu buří, Prajzové vnímají prakticky až po půlnoci. Do té doby se jen z dáli blýskalo. Když se setmělo, hodně blýskalo. Ale bojíme se. Jako cikáni bouřek ne, ale bojíme. To víte, barák na patkách… Když tak sleduji události posledních dní, mohlo by brzy dojít ke krásnému leteckému dni i s celým barákem, kdepak nějaká střecha!

Ještě bych rád doplnil, že bezprostředně po vyvěšení této otázky vypadl proud, následně se PŘIŘÍTILA neskutečně silná bouře a co se dělo potom, se mě málem „splnilo“, aniž bych předem dostal jakoukoli erudovanou odpověď od fundovaných odborníků. Čili další z životních událostí, která se pro nedostatek informací stála vážně nebezpečnou. Ale byl jsem připraven nenadále vypadnout, Usnul jsem se sbaleným baťůžkem v křesle za hlavními dveřmi, v maskáčových kraťasech a trekových botech za pár tisíc. Nakonec se nic vážného díky Bohu nestalo, nyní jsem od rána skončil s hrabáním a bylo jen půl hnědé bionádoby, nic víc. Děkuji. (;

A jak jste bouře prožívali vy?

Ne, že by mě přitahovaly tragédie, jako nějaké úchyly třeba na okruzích F1 atd., ale…

Jak se bouře podepsaly u vás? Nějaká úhona, tragédie, neštěstí? Nebo jste pro tentokrát všichni zde měli štěstí, jako já zjentek?

Jistě jsme rozeseti po celé zemi! (; (;

Odpovědi
Justin1

Asi před 20 roky jsem jel vlakem, bouřka nasypala na trať kroupy a stromy a vlak uvízl v nějaké malé stanici asi na tři hodiny.

O několik roků později jsem zkoušel fotit bouřkové blesky a jednu povedenou fotku blesku se mi povedlo dostat i do fotogalerie na jednom zpravodajském serveru.

O dalších několik roků později jsem šel s kamarády na výlet a přišla bouřka právě ve chvíli, kdy jsme došli do hospody, takže jsme bouřku přečkali pěkně v hospodě.

radtoman90

Boží způsob, jak říct atletům, že si budou lépe pamatovat, kdo je ve skutečnosti obviněn :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Radtoman90, nechápu, omlouvám se. Můžeš sem přidat rozbor odpovědi?

zjentek

Pepa ale to je smyslem celého tohoto webu, nedělat, ptát se, nepomáhat, ale odpovídat. A k tomu je nutné se zeptat či odpovědět hezky, a správně. Jinak – VINEN! Jediné zde akceptovatelné společenské měřítko je to vlastní moderátoru. Ostatní jsou přece vinni… Nebo jsem já, občan zjentek, něco zle pochopil?

Pepa25

Hmm, tak místo pomoci https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-hodlam-doma-vse-prerusit-a-odjet-vlakem-do-postizene-oblasti-dlouhodobe-pomahat-dostanu-ubytovani-a-jidlo jen pokračování blbých keců o leteckých dnech …