MikeMorous

jak jsou na tom rašelinové koupele?

Zajímalo by mě to z hlediska pokožky a jestli jste třeba zaznamenali i vliv na psychiku.

Odpovědi
Malvína

Ano a ano. Koupele jsou opravdu skvělé. Uvolnění (nezakázané 😉, pokožka jak samet… Používám i kosmetiku z mých oblíbených lázni, jejíž složení je z rašeliny a minerálních vod. Vynikající záležitost! Třeba i “obyčejný” lůj na rty? Nečekala bych, co to dokáže s rty. Maximální spokojenost.

da ny

Pro každého rašelina vhodná není:
https://www.bal­neopeat.cz/rsc20451-raselina-a-jeji-ucinky
Použití rašeliny v balneo provozu má efekt zahřívací.
Kůže je největším orgánem lidského těla. Vše, co přijímáte kůží je bezpečné,
nehrozí předávkování. Koupel doma, i v rašelinovém extraktu nikomu neublíží.
Na psychiku má vliv odpočinek, relaxace, každá činnost/procedura, která ji podpoří. Svou psychiku člověk ovlivňuje sám a relax, je vhodný prostředek
https://www.bal­neotrade.cz/ra­selinove-termofory/?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Ra­selinove+Termo­fory&utm_conten­t=Raselinove+Ter­mofory&utm_ter­m=raselina+bal­neo

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.