Katusa

Jak ještě pojmenovat pána v saku s kloboukem a kufříkem?

Potřebuju najít obrázek pána v obleku s kufříkem a kloboukem, nejlépe klipart nebo kresbu, tak, aby se mi to snadno zvěšovalo a malovalo. Mohl by mi někdo prosím poradit, co všechno se dá ještě zadat do vyhledávače (google), aby mi to našlo popsaný obrázek? Zkoušela jsem manager, podnikatel, učitel…jsem z toho už nešťastná, nemůžu najít nic, co by se mi hodilo. Díky

Nejlepší odpověď
baghira

Nejvíc pánů s kufříkem mi to asi dalo na heslo „businessmen“. Ale bez klobouků
Doplňuji:
samozřejmě businessman. Ale chytrý google to stejně pochopil správně :)

http://www.cartoon-clipart.com/car­toon_clipart_i­mages/stick_fi­gure_businessman_wit­h_briefcase_an­d_hat_0515-1103-1504-2558_SMU.jpg

Zdroj: http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=casual+of­fice&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&sou­rce=og&sa=N&hl=cs&tab=wi­&biw=1267&bih=852#um=1&h­l=cs&tbs=itp:cli­part&tbm=isch&sa=1&q=bu­sinessmen&oq=bu­sinessmen&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=11632l142­73l4l14658l11l11l0l5l5l1­l211l852l1.4.1l6l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.&fp=87ed­d4ac5163992f&biw=1267&bi­h=888

Další odpovědi
chudst

Gangster?

Kazdopadne neni preci problem dat dohromady pana v obleku s kufrikem a kloboukem. Najdete si zaklad – tj. pan v obleku (pokud je s kufrem, tim lepe), a dodate klobouk, ktery si najdete jinde. A nakonec treba vlastni oblicej.

Nic se vam snadno zvetsovat nebude, pokud to nebude vektorova grafika, aby se to pri zvetseni nerozostrilo. Takze musite hledat velke obrazky, ktere si muzete dle potreby zmensit. Pokud najdete klipart, pak jste samozrejme z toho venku.

Doplnena: a vidite, nevedel jsem, ze jdou na obrazcich na googlu zvolit i kliparty. Podivejte se na hezky odkaz od baghiry.

hanulka11

snad bude zde něco co se ti bude hodit

http://www.go­ogle.cz/search?q=o­br%C3%A1zky+pod­nikatel+s+kuf%C5­%99%C3%ADkem&hl=cs&rl­s=com.microsof­t:cs:IE-SearchBox&rlz=1I­7ADRA_cs&prmd=iv­ns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=VKdkTtjoN-bU4QTk9aGiCg&ved=0CCIQ­sAQ&biw=1024&bih=607

Georgo2010

Vyzkoušejte např. prodejce, obchodník nebo „businessman clipart hat“

Zdroj: www.google.cz/im­gres?q=busines­sman+clipart