Rocker

Jak je v multikině zajištěné,aby někdo po skončení filmu nešel zadarmo na další?

Doplňuji:
U nás v pokladně koupím vstupenku,při vstupu za provazové zábradlí mi jí přetrhnoua už nikdo nekontroluje vstupy do jednotlivých sálů.

Odpovědi
iceT

jsou potřeba lístky,ty se koupí u pokladny a do prostoru za jakousi šnůru až za pokladnou tě pustí jen s listkem a ten ti pak otrhá ten co do jednotlivých sálů pouští lidi a bez lístku se tam nedostaneš.v každém sáůle pak asi mají jednoho člověka na otrhávání lístků.
Doplňuji:
Tak asi jak kde,u nás jsem v Cinestaru nebyla asi rok a možná déle,lístek jsem ukázala při vstupu za ten provaz a při vstupu do sálu mi z toho lístku urvali tu perforovanou část,a někdy jsem musela odevzdat i dlaší lístek,když jsem šla na 3D představení,ale za ten mi aspoň půjčili 3D brejle.

belegiii

Na 100% nevím.
Ale pokud ano tak během provádění mého „testu“ nefungovalo.
:D
Doplňuji:
Zaslal jsem dotaz na palacecinemas.cz. Až obdržím odpověď, nasdílím :)

liunekira

Většinou to nijak zajištěné není, normálně bys na další film jít mohl, ale pokud si tě všimne obsluha, že už jsi na jednom filmu byl, můžou po tobě chtít ukázat lístek (málo pravděpodobné, přesto možné).