Mára.kunta

Jak je to u dětí když je zavřou do nemocnice a dosáhnou plnoletosti?

Je dítě 17 let třeba na dva týdny v nemocnici a po prvním týdnu mu padne 18, půjde na dospělé oddělení nebo to doklepe na dětském?

Nejlepší odpověď
briketka10

já to doklepala na dětským 😁
pěkně s uřvanými mrňaty..

Další odpovědi
marci1

Mě chyběl 1 měsíc, šoupli mě na dospělé a na rozdíl od „briketky“, která si užila „uřvaná mrňata“, já si užila celonočního chrápání osazenstva pokoje žen. Po příchodu domů jsem se asi týden nemohla dospat. Ale jinak dobrý ! 🙂
Doplňuji:
Oml.: 1 měsíc mi chyběl do 18 let při příjmu do nemocnice. 🙂

gecco

V takovém případě, předpokládám, „to doklepe na dětském“…
A nebo naopak – už je rovnou přijato na spedializované odd. pro ´dospělé´ – podle toho, jakou potřebuje péči.