Jak je to s vracením přeplatku u T-mobilu?

Podařilo se mi najít, že vracení je nad 2500 Kč až po 1/2 roce od ukončení. To se mi nelíbí, že tak dlouho zdržují, mohu chtít pak úrok?
Doplňuji:
tak se postarám pro kámoše sám, díky.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Čistě teoreticky bys mohl úrok požadovat, ovšem nevím co je uvedeno ve smlouvě při ukončení. Tu je třeba přečíst pořádně. Pokud tam nic takového není, myslím, že by měl být přeplatek vrácen v nejbližším fakturačním termínu.
Opravdu jde o přeplatek nebo vratnou kauci?
Vratná kauce se vrací po půl roce.

anonym

JájsemRaibek, díky, ale už mám vyřešeno, ano, byl to přeplatek.