MonkeyKing

Jak je to s tou korunou a co se vyplatí koupit do konce roku?

Vyplatí se koupit elektronika nad 7 tisíc nebo zájezd(letenka).
Kdy to koupit, aby se to vyplatilo a co ještě se vyplatí koupit?
A jak potom třeba převedení měny (z Kč na € nebo $ ) ?

Nejlepší odpověď
www

Pokud víš o elektronice a zájezdu za původní cenu, kup to co nejdříve.
Kurzy měn jsou ale už jiné, než před zásahem banky.
Názor
Doplňuji:
Já bych nečekal, viz Google ‚Někteří dodavatelé elektra ve čtvrtek zmrazili objednávky a zdražili‘. Ostatní je mohou totiž následovat. Ovšem utrácet jen proto, že chci ušetřit a nepotrebuji to, na to bych se určitě vyprdl 😉

Další odpovědi
anonym

Pokud chceš nakupovat ´cokoli´ jen proto, abys uklidil koruny, nedělej to – nakoupíš něco nepotřebného a tedy každopádně proděláš.
Pokud se ptáš na investici, pak je podstatná otázka – kolik? 😉
Kvůli pár tisícům korun se nestresuj, rozhodně totiž nezdraží vše ani z dovozu, natož domácí provenience (a u toho, co zdraží, bude cenový nárůst cca 5–10%). Pokud máš ale pár milionů, poohlédni se po solidní nemovitosti a nebo investuj do komodit.

arygnoc

ak chcete svoje financie utratiť, rozhodne s investíciami počkať – tak isto, ako každý rok, príde ku povianočným a novoročným zľavám.
A pokiaľ neprevádzate obchody v euro alebo dolároch (librách, frankoch atď), proste nemá zmysel špekulovať, skôr sa oplatí čakať na akcie, zľavy (trpezlivosť ruže prináša).