sesednizkola

Jak je to s tim turistickym vizem do Ruska?

Nekde pisou, že muzu zadat nejpozdeji 3 mesice pred odjezdem. Plati jen pro prvni vstup nebo vzdy? Tady https://www.rus­kaviza.cz/ nabizi vyrizeni viza i do druheho dne. To jako nemuzu si ve ctvrtek zazadat, v patek vyzvednout a vecer uz se prochazet po Moskve? Je to dost dulezite, chci v lete udelat vylet po Rusku a tohle bych rad vedel vcas. Jestli je to pravda, tak se tedy nemuzu do Ruska dostat vic jak 3× 4× za rok? To mi nejak nezda se. Chtel bych si zajistit jako turista neomezeny pristup do Ruska. Je to vubec mozne?

Prosim JEN overene informace ci vlastni zkusenosti. I na spouste serioznich webech jsou neuplne a mozna i mylne zastarale informace ci zmatene napsane. Dekuji.

Odpovědi
Drap

Tak to asi nepůjde. Turistické vízum ti dá Rusko na měsíc. Buď jeden nebo dva vstupy. Pokud jsou vstupy dva, musí být ten druhý ze třetí země. Každý stát si určuje pravidla podle sebe.