Avatar uživatele
Kelt

Jak je to s poprsím v rodině? Dědí se to v ženské linii?

Takže pěkná holka, která má třeba 4 ky, má dceru a ta bude mít stejnou velikost? Nebo ta holka má matku, která je ještě sexysymbol, ale dcera je plochá a opačně. Nebo dvě sestry atd. Uvažujeme o dospělých lidech a posuzujeme zdravé lidi. Nejde o příklady, které určitě vidíte na každém kroku, ale jak je to reálně? Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Savier před 332 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No ANO, protože pokud se podědí v MUŽSKÉ linii, tak jde zpravidla o nějaký „genetický průser“. 😉 😁 😁

Ale vážně – ohledně dědičnosti je u lidí MNOHO „záhad“ (běloši mají dítě ohořelý strom apod.), jejichž většina je ovšem SNADNO vysvětlitelná. Zpravidla to bývá otec, kdo „se diví“, jenže matka dítěte nikoliv, protože VÍ SVOJE! 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nemyslím, že to je pravidlem, ale občas se to stane. Že jsou si děti s rodiči podobní, v některých rodinách to funguje v každé generaci, v jiných tolik ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne nutně. Genetika je doposud přesně nepopsaný vědní obor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pokud by bylo jasně daný, že se vše 100% vyplní dle předků, život by nás netěšil. Tak si to představ. Jedna by měla velké kozy anebo ku př. rakovinu a celá následná pokolení v linii ženského pohlaví by na tom byla stejně, čili sicher kozy, nebo rak. Bez výjimky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: Znáš kino Tsirk (1936)?

To je jedno z těch, co jsou u nás nedoceněné, ale ve světě naopak. Ale proč to píšu, protože v roce 1936, v SSSR za Stalina, měli černý dítě. To dítě bylo černý, jak samo uhlí z Donbasu, ale bylo to sovětský dítě, jmenovalo se James Lloydovič Patterson (typické ruské jméno, že? 😅), v době natáčení mu byly tři roky, no a jinak je to docela známý spisovatel. A le v tý době nebyl.

No tak to jenom dokazuje, že máš pravdu, že paní matka většinou ví, protože v SSSR měli všecko, no tak jak jinak by mohli mít negerský dítě v kino? 🤷‍♀️😎 Genetice sláva! 😂😂😂

https://www.csfd­.cz/film/157560-cirk/prehled/

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Neznám, neviděl jsem, ale spokojím se s tím, že TROCHU znám ženský (v rámci možností chápání tohoto fenoménu). 😉 😁 😁

Ale vybavila se mi superhláška z filmu „Smrtonosná past“ (myslím), s Brucem Willisem.
Promiň kámo, šel jsem jen tak kolem, zakopl a úplnou náhodou jsem spadl čurákem rovnou do kundy tvý starý!“ 😁 😁 😁

Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: No jo, no … Víš co! 😅👌

Nový příspěvek