Avatar uživatele
dgfdgf

proč se chlapům líběj velký zadky? bylo to tak už v pravěku(věs­tonická venuše) tu sošku udělali jako ideál krásy

Doplňuji:
zatím mi vlastně nikdo neodpověděl na otázku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, marci1, klumprt, zzzlatokopka před 3266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Muži si vybírají širší pánev, protože od ní očekávají vyšší plodnost. Ne vědomě ale pudově. Odpovědí na tuto poptávku bylo, že ženské geny začaly trochu šidit přidáváním tuku do boků. A to až po pubertě. Všichni víme, že malé holky nemají výraznější zadky než malí kluci.
Osobně nepreferuji žádné kobylí proporce, to mě spíš odpuzuje. Ale nějaký zadek by ženská mít měla, to jo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neznám jedinýho chlapa, kterýmu by se líbily velký zadky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Proč píšeš chlapům?
Není chlap jako chlap a ne každýmu se velký zadky líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Některým mužům se to líbí ( asi jsi shlédl film „Fotograf“ o J. Saudkovi ). Možná je to vzrušuje, dělá jim dobře, že si mají na co sáhnout.
Věstonickou Venuši údajně vytvořila žena, tak nevím. Ale kdysi si muži vybírali opravdu ženy více lepých tvarů, aby měli jistotu, že jim porodí zdravé a životaschopné děti.
V dnešní době mají muži různé představy o pozadí ženy. Někomu se líbí menší, někomu větší. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

mě se velký zadky nelíběj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sexualita je prostředek pudové potřeby přežití druhu. Tedy jen samotná schopnost porodit. Načež specifikace toho, co vlastně může porodit. A zda by takový potomek mohl také udržet rodovou linii… Načež bujná prsa pro kojení, široká pánev k schopnosti porodit, vzhled atp. pro budoucnost rodu. To vše řeší sexualita a přitažlivost. Jak již jsem v jednom topicku psal: Pudy nás vedou k přemnožení a snaha o „civilizovanost“ nás reguluje. Takže nic není špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Nikdo neodpověděl, protože se nikomu obří zadnice nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co to je velký zadek ? Kde začíná jeho rozměr ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

a jak to víte ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se teda velký zadice vůbec nelíbí,nesouhlasím se SAMBOU!
Doplňuji:
Ženská s velkou zadnicí je pro mě jako usedlá selka,mám rád holky,co pěknou prdelku mají,co je tak do ruky a ne ty maminy fuj usedlý!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alesh

@Samba: my se neznáme? 🙂 Otázka velikosti je relativní a u zadku obzvláště. Je pravda, že míň je někdy víc. 🙂

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ne, neznáme se, nebo ano? Co to má s velkým zadkem?

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

přemýšlej, prdelko 🙂

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já to chápu, větší se ti líbí víc, to není tak těžký pochopit 🙂 prdelko 🙂

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

přišlo mi, že ne 😉

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V mojem okolí známých není jeden chlap, kterýmu by se velký zadky líbily. OK, vezmi si krejčovský metr a změř nějaký ženě zadek, když uvidíš větší číslo, než 100, tak už je to velkej zadek. To neříkám já, před chvílí jsme o tom zavedli doma „vážnou“ debatu

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dgfdgf

Sambo vy jste zavedli debatu o velkých zadcích? já myslim že jsou chlapi kterejm se líběj malý i velký zadky anebo kterým se líběj spíš velký

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já ne, jsem čistá, jak slovo boží, ale i tak říkám, že není zadej, jako zadek, navíc ve většině případů je to tak, že když je velkej zadek, tak ten pas je taky neviditelnej, prsa, boky a zadek je jedna velká koule 🙂

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jaké je slovo boží?Proč jej neznám?

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Já to zas tak černě nevidím.

před 3266 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://zena-in.cz/media/ko­mentare/46936/mf_­176541811_d0a2358b64a8d7­2dcacbd1317e5b0b5­4.jpg

před 3267 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek