dgfdgf

proč se chlapům líběj velký zadky? bylo to tak už v pravěku(věs­tonická venuše) tu sošku udělali jako ideál krásy

Doplňuji:
zatím mi vlastně nikdo neodpověděl na otázku

Nejlepší odpověď
klumprt

Muži si vybírají širší pánev, protože od ní očekávají vyšší plodnost. Ne vědomě ale pudově. Odpovědí na tuto poptávku bylo, že ženské geny začaly trochu šidit přidáváním tuku do boků. A to až po pubertě. Všichni víme, že malé holky nemají výraznější zadky než malí kluci.
Osobně nepreferuji žádné kobylí proporce, to mě spíš odpuzuje. Ale nějaký zadek by ženská mít měla, to jo. 🙂

Další odpovědi
anonym

Neznám jedinýho chlapa, kterýmu by se líbily velký zadky

ReHu

Proč píšeš chlapům?
Není chlap jako chlap a ne každýmu se velký zadky líbí.

marci1

Některým mužům se to líbí ( asi jsi shlédl film „Fotograf“ o J. Saudkovi ). Možná je to vzrušuje, dělá jim dobře, že si mají na co sáhnout.
Věstonickou Venuši údajně vytvořila žena, tak nevím. Ale kdysi si muži vybírali opravdu ženy více lepých tvarů, aby měli jistotu, že jim porodí zdravé a životaschopné děti.
V dnešní době mají muži různé představy o pozadí ženy. Někomu se líbí menší, někomu větší. 🙂

tony2412

mě se velký zadky nelíběj!

anonym

Sexualita je prostředek pudové potřeby přežití druhu. Tedy jen samotná schopnost porodit. Načež specifikace toho, co vlastně může porodit. A zda by takový potomek mohl také udržet rodovou linii… Načež bujná prsa pro kojení, široká pánev k schopnosti porodit, vzhled atp. pro budoucnost rodu. To vše řeší sexualita a přitažlivost. Jak již jsem v jednom topicku psal: Pudy nás vedou k přemnožení a snaha o „civilizovanost“ nás reguluje. Takže nic není špatně.

zelí

Nikdo neodpověděl, protože se nikomu obří zadnice nelíbí.

mosoj

Co to je velký zadek ? Kde začíná jeho rozměr ?

lexx

a jak to víte ?

anonym

Mě se teda velký zadice vůbec nelíbí,nesouhlasím se SAMBOU!
Doplňuji:
Ženská s velkou zadnicí je pro mě jako usedlá selka,mám rád holky,co pěknou prdelku mají,co je tak do ruky a ne ty maminy fuj usedlý!

Alesh

@Samba: my se neznáme? 🙂 Otázka velikosti je relativní a u zadku obzvláště. Je pravda, že míň je někdy víc. 🙂

anonym

ne, neznáme se, nebo ano? Co to má s velkým zadkem?

Alesh

přemýšlej, prdelko 🙂

anonym

já to chápu, větší se ti líbí víc, to není tak těžký pochopit 🙂 prdelko 🙂

Alesh

přišlo mi, že ne 😉

anonym

V mojem okolí známých není jeden chlap, kterýmu by se velký zadky líbily. OK, vezmi si krejčovský metr a změř nějaký ženě zadek, když uvidíš větší číslo, než 100, tak už je to velkej zadek. To neříkám já, před chvílí jsme o tom zavedli doma „vážnou“ debatu

dgfdgf

Sambo vy jste zavedli debatu o velkých zadcích? já myslim že jsou chlapi kterejm se líběj malý i velký zadky anebo kterým se líběj spíš velký

anonym

já ne, jsem čistá, jak slovo boží, ale i tak říkám, že není zadej, jako zadek, navíc ve většině případů je to tak, že když je velkej zadek, tak ten pas je taky neviditelnej, prsa, boky a zadek je jedna velká koule 🙂

anonym

Jaké je slovo boží?Proč jej neznám?

Hlada

Já to zas tak černě nevidím.

anonym

http://zena-in.cz/media/ko­mentare/46936/mf_­176541811_d0a2358b64a8d7­2dcacbd1317e5b0b5­4.jpg