Lorgins

Jak je to s podprsenkami?

Věříte, že pro ženy nejsou podprsenky dobré? Podle francouzské studie urychlují povadlost prsou. Jak tomu tedy je? Moc se mi tomu nechce věřit, že by další internetový nesmysl? Jaký ohledně toho máte názor vy?

http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/38843-zenska-nadra-umi-toho-vic-nez-jen-pripoutat-pozornost-muzu

(Úplně dole, čtyřka)

Nejlepší odpověď
iceT

Onen kousek oblečení není pro ženu vhodný tehdy,pokud si žena neumí toto prádlo správně vybrat.A přiznejme si to,neumí to tak 90% procent žen,pro mnoho dalších je problém si podprsenku vůbec vybrat,přestože je na trhu nepřeberné množství. Každá žena je jinak stavěná a tvarovaná.Já se v podprsence necítím dobře,ale přes léto ji nosit musím.

Další odpovědi
anonym

„Věřím“…
;-D
Podprsenka je ´na světě´ asi tak 125 let. Ženská prsa jsou tu o desítky tisíc let déle…
Přitom je podprsenka jen ´dekorativním doplňkem´ – nikoli léčebným.
V kontextu oné „francouzské studie“ tedy podprsenka na úkor přirozenosti preferuje vzhled (módní záležitost, vzhled si holky upravují často) – popírá vývoj (jednotlivé holky i živočišného druhu) – podle mne tedy jednoznačně jednotlivci fyzicky škodí.
Na druhou stranu může pomáhat psychice.
Může i – pokud předmět definovaný nyní jako „podprsenka“ vydrží pár tisíc let, determinovat další vývoj žen…
😉
Škodí. Ale jsou (mohou být) hezké.
Ale prsa jsou hezčí…
😉

zzzzz

Já jich pár doma mám, moc je nenosím, nemusím 🙂
Mám je jen jako módní doplňky, bylo by divné chodit v krajkové halence bez podprsenky.
Kupuji ale pouze kvalitní, většinou Wondebru.

marci1

Již zodpovězené : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podprsenka-nebo-ne

Kelt

V každé takové „studii“ je cítit obchodní zájem. Otázka komu by to mělo sloužit. Přiznám se, že jsem to nečetl , protože mne taková studia nezajímají. jak jsem uvedl je cílem takové studie obchodní zájem, tedy prodávat zboží vlastní, nebo komluvit konkurenci. A jak je to s podprsenkami? Mají estetický, zdravotní nebo jiný význam pro ženu? Záleží na vybevení ženy a druhu podprsenky, tak v tom případě to může mít zdravotní i psychický význam.
Přijde paní k doktorovi: co mám dělat, abych měla prska kolmo k tělu. Doktor choďte po čtyřech.

petra15

S tím „urychlováním“ je to práve naopak — setrí tkáne pri pohybu, pri sportu-ale zálezí jak pro koho a jak casto se nosí…:-)

arygnoc

no, celé tisícročia neexistovala a nevyhynuli sme – ženy sa chlapom vždy páčili.

takže – zbytočnosť.
a možno i škodlivá.