Avatar uživatele
Kelt

Jak je to s odesíláním zprávy SMS v čase?

Napsat a odeslat zprávu z mobilního telefonu umí asi každý. Po napsání a stisknutí tlačítka odeslat, zpráva odchází. Jenomže v seriálu Komisař Rex (1992) bylo řečeno, že se dá nastavit, kdy má zpráva odejít. Já takovou funkci nemám. Taky nemám drahý mobil. Ale zajímá mne to, jak to jde udělat a které telefony tuto funkci mají. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1107 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Můj telefon tuto funki má, ale ne od doby nákupu.
Objevila se tam po některé z aktualizací.
Xiaomi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Motorola Moto E6i tuto možnost má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

To záleží na aplikaci která ty SMS zoracovává. Na androidu je možné tu aplikaci změnit. Můžeš pak najít aplikaci, která to podporuje. Moje standardní na aktualizovaném Samsungu to neumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Pokud máš Android a používáš nativní aplikaci na odesílání SMS, po napsání SMS můžeš tlačítko odeslání podržet a zobrazí se ti možnost nastavit si, v kolik má být ta SMS odeslaná. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Frogman: Tu nativní aplikaci má každý telefon jinou. Výrobce telefonu si výběr základních aplikací sestavuje podle svého. Jo, každy telefon bude mít v základu volání, SMS, foťák, ale jaká konkrétní aplikace to bude je zkrátka na výrobci. Věř mi, že to tlačítko jsem vyzkoušel hned jak jsem si tu přečetl, že to nějaké telefony umí. A nic.

před 1106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

Ok, možná jsem měl napsat, že tou nativní aplikací mám na mysli verzi od samotného Googlu. :)
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.google.andro­id.apps.messa­ging

před 1106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek