MirKop

Co znamená objem přenesených dat ?

Co to znamená ten objem přenesených dat ? Jsou to data, která se přenáší při stahování nebo jak to je ?

Odpovědi
anonym

Ano – obvykle se tím myslí množství dat přenesených při downloadu (stahování).

Lamalam

Objem přenesených dat je objem všech přenesených dat. Týká se se stahování i odesílání.

led

Pri mobiloch si treba overiť, či ide len o dáta prenášanaé do mobilu, čomu neverím, alebo o všeobecne všetky dáta v čase od pripojenia na internet, tj. aj komunikácia telefon – vzdialený počítač (server internetovej stránky) + vlastná vlastné dáta pri komunikácii užívateľa so stránkou a posielané/sťahované dáta.
Môj názor: ide o celkový objem dát, teda všetky prenášané dáta, aj pracovnokomuni­kačných dáta využívané na nadviazanie kontaktu so serverom (včetne vzájomných elektronických „pozdravov“ mobil-server) a k tomu dáta s udanou veľkosťou, napríklad upload/download.