Kelt

Jak je to s kávou ve skleněné nádobě, kterou mám z obchodu?

V obchodě si koupím rozpustnou kávu. Balení 200 g ve skleněné nádobě. Naberu lžičkou , dám do hrnku a zaleji vodou. Za nějakou dobu je nádoba prázdná, ale na stěnách jsou přilepená částečky kávy. Dá se tomu zabránit, nebo je to už z obchodu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

To je přirozená věc, že nějaký prachový podíl na stěnách zůstane, ať už je to instantní káva nebo černý střelný prach. Je to ale bezvýznamné množství.

Další odpovědi
jáára

Nechápu. Jako že ti tam třeba 1/4 gramu zůstane na stěnách? Tak si udělej veliký kafe v té sklenici. Já si ho taky někdy dělám.

zjentek

Hm, tak to bude Americano anebo Barista.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.