paul1

Jak je to s kapičkou na špičce nosa?

Je to tím, že vnitřek špičky nosa je spojený jakýmsi kanálkem s koutkem oka? Toto místo slouží jako odtok slz z oka. Proto někdy při pláči lidé smrkají. Starším lidem se občas na špiče nosa kapička objeví. Stává se to někdy i mně, proto si toto místo nenápadně hlídám 🙂

Nejlepší odpověď
orwell

Je to možné. Já jsem si zase myslel, že je to usilovnou duševní činností, kdy se nám opotí mozek. Ale ono je to fuk. Kapička na špičce nosu není nebezpečná narozdíl od kapičky na špičce jiného orgánu, kdy už to může být problém.

Další odpovědi
Ametyst

V rouškách a respirátorech aspoň se nemusíme ohlížet, „Co by tomu řekli lidi“. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.