kocickaaa

Jak je to?cim vice je telo zvykle na alkohol tim mene ho potrebuje k opiti?nebo naopak?

Nejlepší odpověď
Hlada

Alkoholik potřebuje méně alkoholu k opití.

Další odpovědi
iq

Jj Butani má pravdu.Je už celkem šílené,že v Rusku,kde jsou snad nejznámnější pijani,aby neměli takovou spotřebu alkoholu,si lijí vodku do zadku.Jelikož tam jde alkohol hned do sliznice,rychle se opijí.Nechtěl bych to vyzkoušet.:-)) A vážně si nedělám legraci

tom004

Ať je to jak chce,konec je vždy stejný.Ten dotyčný se potom stává alkoholikem.