Otazník123

Jak je to aktuálně s časovými rozestupy mezi antigenními testy?

Pojišťovny nyní proplácí 1 antigenní test za 7 dní. Já byl na posledním testu minulou středu v 14:00, mohu jít na další test tuto středu už v 9:00? Pokud bychom to brali na dny, je to 7. den. Pokud by to však mělo být s přesností na hodiny, uplynul by 7. den až ve 14:00 a mohl bych se tedy nechat otestovat až po 14té hodině. Orientuje se v tom někdo a dokázal by mi odpovědět? Na internetu jsem odpověď nenašel a na email pro pojišťovnu mi zatím nikdo neodpověděl.

Odpovědi
Pepa25

Pokud je v pravidlech údaj ve dnech, tak přesnou hodinu nikdo řešit nebude (můj názor, nemám potvrzeno)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.