Oprah

jak je ta reklama na coca colu,tak jak se jmenuje ta vec kdyz do ni lidi skoci a plachti

jde to nekde sehnat a kolik to stoji.

Odpovědi
MacChill

Tohel jse podle mě neprodává, je to nebezpečné používají to jen akrobaté

Cullinda

Něco podobného zde http://www.stre­am.cz/uservide­o/535531-skydive-arena-prvni-vetrny-tunel-v-cr

V odkazu je že se to staví, ale nedávno bylo ve VIP zprávách nebo něčem podobném že už to funguje.. lítala v tom moderátorka

Voloně přístupné, po zaplacení a malém školení můžete plachtit..