Jak imitovat?

Ahoj , rád bych se naučit imitovat celebrity jako Karel Gott,Luděk Sobota nebo Felix Holzmann ale nevím jak udělat , dívám se na ostatní imitateurs ale vůbec podařilo napodobit . Víš , kde najdu kurzy na internetu nebo rad dán imitateurs provést určité znaky ?

Nejlepší odpověď
led

musíte si zohnať nejaké nahrávky s vašou „obeťou“, pozorne sledovať pohyby, charakter hlasu, správanie a trénovať, trénovať, trénovať a stále si to kontrolovať, až sa vám to stane druhým ja. Potom si môžete dovoliť verejne vystúpiť. Počítajte s tým, že kvalitná imitácia je drina.