Kryšpín

Jak hodnotit spoluobčany, kteří žádají na Sazce identitu výherce, který vyhrál 1,4 miliardy?

Jsou to lidé z celé republiky zanechávají adresy, dopisy, čísla bankovních kont, hodnotil bych, bezdomovce, špekulanty s vysokým IQ možná i nízkým a pod.

Nejlepší odpověď
Kepler

Hodnotím je jako potenciální příživníky, kteří doufají, že jim z toho taky něco kápne. Nebo třeba vidí ve výherci možného investora pro své projekty a záměry. Hejno supů. HUŠ!! Já bych neprozradil svou identitu ani za zlaté prase.

Další odpovědi
hapiky

Sup je ale proti hyeně inteligent. Po hyeně už je jen lidský chtíč.

nyjono

Absolutně nechápu, jak může někoho napadnout myšlenka, že by legálně mohl získat kontaktní údaje na výherce.
To je zcela mimo mou realitu.

Edison

Každý si je může hodnotit jak chce. Sázka identitu neprozradí. Nechápúu smysl této otázky.

Satan666

To musí být jen ty největší zoufalci s velmi nízkou inteligencí.Vůbec nechápu,že to může někoho napadnout.

Tw!st

Osobně taky nemám rád takové to „šťourání“, je to jeho výhra a ten člověk se s tím nemusí zveřejňovat. Na druhou stranu tu jde o to, jestli to od Sazky není podvod, že by výhru nafingovali na člověka, který s nimi má nějakou skrytou dohodu, že vyhraje zrovna on, oni mu dají tu výhru, ale třeba pod podmínkou že by 80% z toho zase vrátil zpět. Sazka by si zmenšila výdaj o 80% a ten člověk by stále měl miliony zadarmo.

Rokio

Já když něco vyhraji, tak to řeknu alespoň své rodině. Jednou jsem vyhrál 6.500 Kč a rozdělil jsem se o ně s rodinou. Člověk, který se nechá výhru jen pro sebe, je podle mě sobec.

zjentek

Hodnotit jeko věřící. Lidé od nepaměti POTŘEBUJÍ Boha, iq neiq!

mosoj

Proč by je měl někdo hodnotit. Otázka je na úrovni těchto lidí.
Na druhou stranu kdyby nebylo těchto lidí, nevěděl bych, že někdo vyhrál!!