Avatar uživatele
Kryšpín

Jak hodnotit spoluobčany, kteří žádají na Sazce identitu výherce, který vyhrál 1,4 miliardy?

Jsou to lidé z celé republiky zanechávají adresy, dopisy, čísla bankovních kont, hodnotil bych, bezdomovce, špekulanty s vysokým IQ možná i nízkým a pod.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kepler před 1784 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Hodnotím je jako potenciální příživníky, kteří doufají, že jim z toho taky něco kápne. Nebo třeba vidí ve výherci možného investora pro své projekty a záměry. Hejno supů. HUŠ!! Já bych neprozradil svou identitu ani za zlaté prase.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Sup je ale proti hyeně inteligent. Po hyeně už je jen lidský chtíč.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Absolutně nechápu, jak může někoho napadnout myšlenka, že by legálně mohl získat kontaktní údaje na výherce.
To je zcela mimo mou realitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Každý si je může hodnotit jak chce. Sázka identitu neprozradí. Nechápúu smysl této otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Satan666

To musí být jen ty největší zoufalci s velmi nízkou inteligencí.Vůbec nechápu,že to může někoho napadnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Osobně taky nemám rád takové to „šťourání“, je to jeho výhra a ten člověk se s tím nemusí zveřejňovat. Na druhou stranu tu jde o to, jestli to od Sazky není podvod, že by výhru nafingovali na člověka, který s nimi má nějakou skrytou dohodu, že vyhraje zrovna on, oni mu dají tu výhru, ale třeba pod podmínkou že by 80% z toho zase vrátil zpět. Sazka by si zmenšila výdaj o 80% a ten člověk by stále měl miliony zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já když něco vyhraji, tak to řeknu alespoň své rodině. Jednou jsem vyhrál 6.500 Kč a rozdělil jsem se o ně s rodinou. Člověk, který se nechá výhru jen pro sebe, je podle mě sobec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hodnotit jeko věřící. Lidé od nepaměti POTŘEBUJÍ Boha, iq neiq!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Proč by je měl někdo hodnotit. Otázka je na úrovni těchto lidí.
Na druhou stranu kdyby nebylo těchto lidí, nevěděl bych, že někdo vyhrál!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek