mosoj

Jak hlučný byl velký třesk?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud by byl svědkem nějaký vnější pozorovatel z jiného hypotetického vesmíru, neslyšel by nic, protože jak známo, zvuk se vzduchoprázdnem se zvuk nešíří.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud bych to měřil MEGAPRÁSKMETREM, tak by se ručička láskyplně ovinula kolem zarážecího kolíku. :)

led

„velký třesk“ počúvame aj nútene od susedov, prípadne v reklamách, ktoré zásadne sú hlasnejšie, treskúcejšie, než prerušený program. Aký je veľký? niekedy máte dojem, že vetší už nemôže byť a niekedy pridávate na hlasitosti, aby ho počuli aj susedia.
„Velký třesk“, pri tejto teoreticky známej udalosti s týmto názvom, som nebola, takže neviem oceniť hlučnosť tohto „Velkého třesku“, ale jeho následky pociťujeme dodnes.

plebs

Dost velký a hlučný třesk je pro část národa až bude Babiš premiérem

ivzez

Myslím, že můřžeme být rádi, že jsme jej neslyšeli,
pravděpodobně už bychom byli hluší…