Kryšpín

Jak hlasují v EU Evroposlanci za sebe, nebo malinko také někdy za Česko?

Předseda vlády se vyslovil, že poslanci za hnutí ANO bude líp v Evroparlamentu hlasovali pro postih Maďarska pouze za sebe. Nejsem znalec v politice, je tam ten vysoce odborný politik opravdu jenom za sebe? Možná mají nízký plat, proto hlasují jen za sebe.

Odpovědi
dr.luha

Hlasování mají samozřejmě schváleno a doporučeno od svého ANO šéfa. To co předvádí Babiš v našich médiích je jenom marketingová parodie.

xxx3

Za své voliče. Napadlo tě někdy, že i voliči v naší zemi mají různé názory na řadu věcí? Voliči různých stran mají mnohdy protichůdné zájmy.