Sarah014

Jak dosáhnout vytoužené postavy?

Dobrý den..
mám takový problém,že jsem hodně hubená (dle výpočtu BMI trpím dokonce i podváhou).
Nohy a ruce mám jako dvě tyčky a když si dám nohy k sobě – nedotknou se.
Vážím 44,5 kg a měřím 166 při věku 14 let.
Nejvíce mi vadí,jak na mně mají spolužáci narážky typu :
„Jíš ty vůbec něco?“ „Oni ti nedávají najíst?“ „Hah,ty máš stehno jak já mám ruku..!“ „Ty vypadáš jak špendlík..“
A podobně.. Už mně to trápí delší dobu..hlavně teď,když je teplo a blíží se léto.
V zimě jsem chodila navlečená a má hubená postava tolik nevynikla,ale teď.....
Navíc si nemůžu dovolit kraťasy,tílka a legíny jako většina holek,ale musím se pařit v dlouhých kalhotech a mikině.
Co se týká stravy,jím poměrně hodně zdravě a dietně..což se asi odvíjí i od mé postavy.
Jsem vegetariánka..není dne,kdybych si nedala zeleninový salát.
A když se přejídám a jím hodně,tak stejně nepřiberu.
Nevím co mám dělat..navíc dneska mi řekl spolužák,který se mi líbí „chodil bych s tebou,jsi krásna,ale jak tyčka“
Co mám dělat,abych měla dobrou postavu a aspoň nějaké ženské křivky jako zadek,boky?

Nejlepší odpověď
anonym

Hodně cvič a pořádně si dávej do nosu, není to sice moc zdravé, ale až přibereš, začni přemýšlet, co jíš, ne kolik toho jíš
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi-zdravi/196531/jste-vyhubla-az-na-kost-vime-jak-zdrave-pribrat.html

Další odpovědi
briketka10

nemohu Ti moc poradit, ale uvidíš, že se to zlepší
jen pro zajímavost Ti posílám přehled, kde najdeš
zdroj bílkovin v rostlinných produktech, když nejíš
maso a po nich se přibírá..

Z rostlinných produktů jsou dobrým zdrojem bílkovin hlavně luštěniny
(hrách, fazole, čočka) a olejniny (sója, arašídy, mák, ořechy). Rostlinné
bílkoviny lze mezi sebou kombinovat tak, že výsledkem je kompletní
spektrum nepostradatelných aminokyselin. Středně vysoký obsah bílkovin
mají obiloviny a cereální výrobky. Nízký obsah proteinů má zelenina, ovoce
a okopaniny. Bílkoviny neobsahují rostlinné oleje, ocet a cukr.

ReHu

Správná životospráva a správný výběr cvičení.

Löwe

Při věku 14 let se neřiď podle BMI. Já mám 182 cm a vážím 59 kg. Můžu jíst cokoliv, ale stejně nepřiberu díky rychlému metabolismu. Ono se to časem nějak podá, co by za to někteří dali, že?

zzzlatokopka

Buď ráda, že vypadáš takhle, za pár let se trochu zaoblíš, ale je pravděpodobné, že budeš pořád krásně hubená. Ty holky co ve 14 letech mají oblé tvary se za pár let projí do ropuchy:-)))

Kup si kvalitní podprsenku, do ni vycpávky a uvidíš, že tě to "vylepší 🙂

Šidlo

Sarah, vidím, že vaše okolie už vyriešilo problémy HIV, vojen a hladu vo svete, a tak majú dosť času pchať nos do vašich vecí

koniec irónie

skôr, než sa pokúsite pribrať, začnite sa prezentovať sebaúctou a zdravím sebavedomím..­...netvárte sa ako zmoknuté kura!!! s akoukoľvek váhou ste ľudská bytosť a zaslúžite si rešpekt

až vás začnú opäť raz spolužiaci (ale aj dospelí) ,,riešiť" odbite ich niečím vtipným a drzým (pozor na mieru drzosti pri dospelých)…normálne povedzte, nahlas a zreteľne:,, moja váha je moja vec, ja vaše telo tiež neriešim".....na chabé pokusy typu: ja ti len radím, ja ti chcem dobre, ja ti chcem pomôcť odpovedzte: ,,ďakujem , o pomoc nestojím."

pamätajte: 90% ,,dobrých rád" sú agresívne útoky bez štipky dobrého úmyslu!

www

Stačí jen položit otázku vhodněji a zkontrolovat starší odpovědi:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%20p­%C5%99ibrat%20na%20­v%C3%A1ze

Baromut

Začni posilovat. Případně zajdi za nějakým fitness trenérem či nutričním poradcem, ať ti udělá přibírací jídelníček. Ale jedno bez druhýho nebude mít význam :) PS: I když si vegetarián, můžeš získat dostatek bílkovin :) Na fb jsou dokonce stránky typu „veganská fitness kuchařka“ a podobně.

michaela17

V první řadě si uvědom, že váha je daná hlavně dedičností a to hlavně ob generaci. To znamená že pokud tvá babička byla v mládí hubená, tak by jsi měla být hubená, tudíž se tím netrap.
Na druhou stranu tě ale chapu, když mě byLo jako tobě tak jsem kvůli tomu měla také děsné mindráky. To až postupem let jsem tuto mojí váhu brala spíše jako prednost. A spoustu mých kamarádek mě radily abych brala antikoncepci, tak jsem jí začala brát a nic se nezměnilo tak že si uvědom že bůh tě takhle prostě stvořit chtěl a hlavně cvič protože ti tím nabidou svaly a bude to vypadat že jsi silná.