anonym010

Jak docílit toho, aby jí nevadil můj dotyk?

Zdravím! Holka, kterou se snažím sbalit, mi říkala, že jí vadí můj dotyk, přičemž sama k tomu prý nemá důvod, ale ráda by se toho zbavila. Není to nijak hrozné, že by sebou nějak cukala nebo něco, když se jí dotknu, ale prostě je jí to nepříjemné. Známe se lehce přes rok a viděli jsme se asi 9 krát, takže to by také mohl být důvod, protože je celkem introvertní apod. Každopádně při posledním setkání říkala, že už to není tak hrozné, jako dříve. Co s tím mám tedy dělat? Nechci jí totiž způsobit nějaké trauma nebo něco. Mám se jí tedy opatrně dotýkat, přičemž jí to vždy předtím oznámím, aby se nelekla, mám na ní sahat bez oznámení, mám na ní sahat, jako kdyby jí to nevadilo nebo něco úplně jiného? Co tedy?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jaké docílování? Co je to za blbost? Dotyková sympatie je elementární základ. Vždycky to také zdůrazňoval MUDr. Plzák. Vzájemné ošmatlávání se je přece hlavní důvod schůzek. Proč byste se jinak měli scházet? Kde to hned zpočátkku není, nedá se nic dělat.

Další odpovědi
dubraro

Jestli je jí tvůj dotek (vůně, polibek…) nepříjemný, pak vám příroda naznačuje, že se k sobě nehodíte.

aliendrone

Vůbec se o to nesnaž, Hlada má pravdu. Je fuk, co je příčinou její nechuti. Kdoví, může mít pravdu i Viktorie II., to musíš ale posoudit sám, jak jsi na tom s hygienou. Ještě lépe to nech posoudit někoho jiného (kámoše/ku – pokud to není zrovna ten „nechutný špínotyp“).

Pokud to nevězí v hygieně, tak je to v tom, že ve skutečnosti NEJSI její typ. To je lepší možnost, je s tebou jen proto, že nemá lepšího zájemce nebo zkrátka nedokáže tě zpříma odmíntout – rovnou poslat do zádele, či si s tebou jen tak z rozmaru hraje (jo, i TOHLE není nic divného).

NEBO je prostě „vadná“ (horší možnost). Dnešní mládež z nedostatku stresových podnětů (tím myslím SKUTEČNĚ stresových, ne, že „úča si na mě zasedla“, „nikdo mě nemá rád/mi nevěnuje pozornost“ apod. hovadiny) prostě TRPÍ všelijakýmí „psychickými vadami“, které by PROMPTNĚ vyléčil obyčejný vejřez. :)

A to nemluvím o tom, kdy je „vadná“ z objektivních důvodů (např. zneužívání) apod. Každopádně v obou případech je lepší jít od válu HNED a neztrácet čas, stejně z toho nic dobrého nekouká.

JežíšKristus

Oznamovat asi ne, to asi nemá smysl, nesměřuje to ke kýženému výsledku. Cílem je se dotýkat i bez oznámení. :)
Vidět se za rok 9×, je pekelně málo. To by měla být sbalená nastokrát, i s tím, že je introvertní. Kde to vázne?
Můžete se držet za ruce, aby si na tebe zvykla. Já ženskou objímám zezadu, obejmu ji kolem pasu, to má prý teď v zimě ráda. Ani se nedotýkáme, protože máme kabáty, ale kontakt v zásadě stále máme, tak třeba zkusit to? Ale zní to divně, to co píšeš, to nebudu lhát :D

Ametyst

Prostě se jí nedotýkej, nevyděs ji. Dokud jí samotné nebudou dotyky chybět. Uvidíš, že třeba vyvine snahu ona.

Viktorie II.

Máš čisté ruce, čisté za nehty a hlavně teplé?😉

agentpv

Potřebujete vztah rozvinout, vidět se častěji, mít spoustu společných zážitků, zažít hodně srandy… Já vždycky používal jen letmý dotyk (ruky, rameny…) na začátku vztahu a čekal jestli se toho partnerka chytí. Pak už to šlo samo.

Žádné ochmatávání bez varování. (tedy pokud by to nebyla nějaká rychlovka v křoví na zábavě). A jak vám funguje oční kontakt? A už jste se políbili – co na to říkala?

paul1

Pokud po ní toužíš a máš výdrž, tak pokračuj dál tak, jak sám uznáš (podle momentální situace) za vhodné. Časem se to možná urovná a blok, co je v ní se vytratí. Zkus zjistit, co ji k uvedenému chování přivedlo.

agentpv

ještě taková pomůcka – pokud někde sedíte a bavíte se, platí že pokud má partnerka hlavu lehce skloněnou na bok = uvolnění a sympatie. Pokud má hlavu neustále hlavu vztyčenou, znamená to že je pořád ve střehu, v napětí což je signál že „(dnes) z toho nic nebude“