fcoop

Jak dobře znáte detektivky a detektivy?

http://aktual­ne.centrum.cz/blo­gy-a-nazory/komenta­re/grafika/2012/08/0­9/zlocin-jako-umeni-jak-znate-detektivky-a-detektivy/#ut­m_campaign=link

Pokud nějdo „neuspěje“ v tomto testu,NENÍ to samozřejmě důvod k zamyšlení.

Nejlepší odpověď
anonym

10– z 15 pro mne slušný výsledek

Další odpovědi
quentos

11 z 15, „detektivky vás opravdu baví – jen na to čtení by bylo potřeba víc času. Slušný výsledek!“, což je přesné, neboť detektivku jsem nečetl zatím ani jednu, v literatuře hltám jiné žánry – z detektivek znám jen filmové verze, a ty znalosti byly načerpány v průběhu pouhých několika let – teprve nedávno mě jimi nakazila maminka. Někdy je totiž slyším, i když nechci (doléhají odvedle, ať už sledovány nebo puštěny jako kulisa) ;{)>

hanulka11

no přiznám se- nic moc podle mne – píší že detektivky mne zřejmě baví ,ale chtělo by to více času na jejich čtení – slušný výsledek 9 z 15 … je fakt, že už dlouho jsem žádnou nečetla a neviděla

Sůwa

13 z 15ti, to není nejhorší. Dr Watson se mi nikdy křestním jménem nepředstavil a radu Vacátka jsem připsala Zábranovi. Letos jsem si udělala " léto s Dickem Francisem", čtu postupně celé jeho dílo a zklamaná nejsem 🙂.

kristyjar13

12/15 na mě docela dobrý. Doporučuji- moc pěkně udělaný, ale docela těžký.

RedC22

Jenom kousek nad mezí střelby naslepo: 8/15. Na detektivky moc nejsem, z knižních detektivů znám akorát Elijáše Baleyho.

aramah

8/15 hrůza ☹

annas

Nevzpomněla jsem si jen na povolání bratra Sherlocka Holmese.