Avatar uživatele
fcoop

Jak dobře znáte detektivky a detektivy?

http://aktual­ne.centrum.cz/blo­gy-a-nazory/komenta­re/grafika/2012/08/0­9/zlocin-jako-umeni-jak-znate-detektivky-a-detektivy/#ut­m_campaign=link

Pokud nějdo „neuspěje“ v tomto testu,NENÍ to samozřejmě důvod k zamyšlení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, manon, aramah, johana 56, hanulka11, Lorrien před 4277 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

10– z 15 pro mne slušný výsledek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

11 z 15, „detektivky vás opravdu baví – jen na to čtení by bylo potřeba víc času. Slušný výsledek!“, což je přesné, neboť detektivku jsem nečetl zatím ani jednu, v literatuře hltám jiné žánry – z detektivek znám jen filmové verze, a ty znalosti byly načerpány v průběhu pouhých několika let – teprve nedávno mě jimi nakazila maminka. Někdy je totiž slyším, i když nechci (doléhají odvedle, ať už sledovány nebo puštěny jako kulisa) ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

no přiznám se- nic moc podle mne – píší že detektivky mne zřejmě baví ,ale chtělo by to více času na jejich čtení – slušný výsledek 9 z 15 … je fakt, že už dlouho jsem žádnou nečetla a neviděla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

13 z 15ti, to není nejhorší. Dr Watson se mi nikdy křestním jménem nepředstavil a radu Vacátka jsem připsala Zábranovi. Letos jsem si udělala " léto s Dickem Francisem", čtu postupně celé jeho dílo a zklamaná nejsem 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kristyjar13

12/15 na mě docela dobrý. Doporučuji- moc pěkně udělaný, ale docela těžký.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Jenom kousek nad mezí střelby naslepo: 8/15. Na detektivky moc nejsem, z knižních detektivů znám akorát Elijáše Baleyho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

8/15 hrůza ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Nevzpomněla jsem si jen na povolání bratra Sherlocka Holmese.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek