Jak dlouho vydrží voda v láhvi při pokojové teplotě?

Doplňuji:
Kohoutková voda, v uzavřené plastové láhvi od jiné tekutiny (minerálky).....

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tak dlouho, dokud jí někdo nevylije.

Další odpovědi
Agneta

Jeden den vydrží pitná, v zimě i dva. To je zaručené, takže může i za trojnásobek ještě dobrá.

marci1

Nosím si při sobě kohoutkovou vodu v láhvi a pokud ji nevypiji za jeden den, tak ji vyleji. 🙂

anonym

Jaká voda a k jakému účelu a v jaké lahvi??
😉
Kohoutkovka, v lahvi nedesinfikované, nezatmavené, otevřené a určená k pití – bez významné změny kvality – několik desítek minut.
Kohoutkovka určená k zalívání květin – klidně několik desítek hodin.

postcd

to se pozná na chuti, když je teplo tak ranní voda má již později odpoledne změněnou chuť