Fakes147852

Jak dlouho vydrží hotovky?

Zdravím rád bych věděl jak dlouho vydrží hotovky v mrazáku, jako vařil bych si sám ale nikdy nestíhám

Vstávám v 5:50 dám si rychle snídani potom v 6:00 jdu do auta v práci jsem v cca 7:00 potom 12 hodin směna zase autem zpatky doma zhruba v 20:00 a hned spát, tak abych každý den si nekupoval hotovky ale koupil třeba na měsíc

PS: Píšu přes synův Účet

Nejlepší odpověď
Kepler

Při –20 st v pohodě vydrží, ale do mrazáku nemůžeš dávat některé přílohy, jako jsou těstoviny, brambory, rýži – ty by se rozpadly. Ty si můžeš připravit předem a ve vzduchotěsných dózách s klipem uložené v lednici vydrží i 4 dny, ale brambory už nebudou chutné. Guláše, maso, omáčky, knedlíky kynuté i bramborové, pečivo v mrazáku bez problému.

Další odpovědi
elkon

Datum „expirace“ máš na nich napsáno. Ale už se mi stalo, že i den před koncem té doby, tam byla plíseň.

Karolajn

babička dává taki těstoviny aji ryžu ale brambory neee

jáára

Úplně měsíc na mražáku nee. Tak 4 dny v lednici je tak akorát. Přílohy zvlášť.
Jsem ten kdo nepoužívá mikrovlnku. Ohřívám na ohni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.