dgfdgf

Jakej máte názor na jídla, který prodávaj hotový a stačí je jen ohřát?

Dneska jsem byl v obchodě, kde prodávaj jenom tohle.

Nejlepší odpověď
dubraro

1/ Nebývá to moc dobré.
2/ Je toho málo.

Další odpovědi
iceT

Nekoupila bych to, jedině v nouzi. Můj přítel by se z toho asi moc nenajedl.

Drap

To nejsou většinou jídla ale blafy, které se snaží vypadat jako jídlo.

Mc Merkurion

… je to vlastně jinak zabalená konzerva, na prodeji hotových jídel, která stačí jen ohřát neni nic špatnýho > problém je jen s kvalitou těchto jídel (mám na mysli chuťovou) …

anonym

V několika zaměstnáních jsme tyto jídla. dostávali na noční směnu ( na ohřátí do mikrovlnky).No špatné to nebylo, ale na to, že jsem chlap a vykonávali jsme těžkou fyzickou práci, to byly malé porce ( jsme říkali všichni).Aby se člověk pořádně najedl, tak by musel sníst 2 tyto jídla.
Ale na druhou stranu…tyto jídla byly za 10 Kč tak to bylo stále levnější než svačiny z domova a v noci teplé jídlo do žaludku bylo přeci jen lepší než studený chléb s něčím.

da ny

Pokud jde o jídla prodávaná v obchodech:
Nekupuji, občas jsem to zkusila nebo ochutnala. Mám raději doma připravenou krmi (vím, co jím). Mám pocit že za hodně peněz je v krabičkách málo muziky ;).
Musím připustit, že některé „hotovky“ byly chutnější než jídlo ze současných vývařoven a školních jídelen (u nás učňovské středisko ⇒ kuchtíci, kteří toho po vyučení mnoho neumějí. Lákavá je cena 45 Kč za hlavní jídlo, polévku a šťávu /práci učňů nelze zakalkulovat do ceny/).

Sem tam, z nouze, pro nevařící osobu … proč ne, pečlivě bych před zakoupením hotového jídla četla složení výrobku : Porovnala kvalitu s cenou, zda nebude výhodnější zajít do restaurace na obědové menu nebo bufetu (do kastrůlků/krabiček s sebou):-)