FlAsh_7

Jak dlouho Vám vydrží jedna role toaletního papíru?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Těžko říct. Jako žena mám spotřebu větší, odhadem 7–8 rolí za měsíc.

Další odpovědi
hapiky

Nejdéle vydrží, když ji nechám nerozbalenou.

Kazatel

To záleží na tom, jak chlupatou máš řiť.

Arne1

záleží na jeho tloušťce – tenký se musí složit na vícekrát a tak rychleji ubývá

paul1

Záleží na průměru role, máme teď ty větší. Je dvojvrstvý, musí se dát na sebe dva, nebo tři útržky. Je recyklovaný a to je možná výhoda při splachování, kde bílý, vícevrstvý tam plave i po třech spláchnutích. Je skoro nezničitelný a také se mi zdá, že trvá dlouho, než se v kanalizaci rozloží. Jak dlouho jedna role vydrží? Jak kdy, jsme dva a zdá se mi, že tak 10 dní (nemám to ověřeno, nesledoval jsem to).