zjentek

Jak dlouho vám v průměru trvá (respektive kolik vám vezme času), než pochopíte, co je pro vás dobré?

Průměr.

Příloha pro ilustraci: https://www.lou­pak.fun/obraz­ky/vlastni/1017893/­?thx=pemik&ut­m_source=face­book&utm_medi­um=pemik&utm_cam­paign=pemik

Odpovědi
Kepler

Chudák Superman, ten dopadl… Tak dlouho snažil zavést novou módu a neuspěl 😢. Holt lidi jsou trochu natvrdlí, co naděláš. Jako malému klukovi mi trvalo nejmíň rok, než jsem se naučil, že trencle se nosí tím hnědým dozadu. Ale přišel jsem na to sám, heč!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.