Avatar uživatele
zjentek

Jak dlouho se v zemi bude napravovat to, co v ní za posledních deset let napáchal Miloš Zeman?

Podotázka vlastně není nutná. Děkuju.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Můžeš být konkrétnější? Totiž pokud s ohledem na jeho mizivé pravomoci a reálný dopad jeho činů toho zase až tak moc není (co by stálo za řeč). 😐
Jediná vyjímka z výše zmíněného (která mě sejří) je složení bankovní rady ČNB.
To si dokážu vysvětlit jedině tak (i s přihlédnutím k masivnímu mentálnímu úpadku v důsledku stáří během průběhu výkonu jeho funkce) , že ho někdo musel POŘÁDNĚ „čapnout za koule“ – viz např,. „změna názoru kauza Svrbětice“. 😕

BTW – mohl by mi nějaký liberálně-progresivní havloid už konečně předložit ty „nezpochybnitelné důkazy“ a případně i rozsudek v kauze? (nesleduji to, ale jsem prostě zvědavý) DĚKUJI! 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Velmi krátce.
V prvním volebním období toho mnoho nespáchal 😉
To co začaly páchat vlády v EU v době covidu. To, co páše, páchati bude vláda pana Fialy,
tak 10 – 15 až 20 let. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Něco dlouho a něco nelze napravit vůbec.
Bohužel.
Např. milost pro Baláka.

Upravil/a: terry

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co bys chtěl napravovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nakecal toho dost, možná se provokováním jen bavil.
Nejapné vyjádření k transgender lidem:
https://www.fo­rum24.cz/zeman-je-ubozak-ktery-uz-se-ani-nepokousi-o-nestrannost-verejnost-reaguje-na-dnesni-vystup-prezidenta/
Řeči o „pusy“, dále o likvidaci novinářů,problémy s pracovníky prezidentské kanceláře a pod.
https://a2lar­m.cz/2022/03/­na-co-vsechno-by-milos-zeman-nejradeji-zapomnel/
A dá se najít ještě všelico, jen lidé rychle zapomínají, bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Primitivní dotaz. Co by asi mohl „podělat“ prezident, když má minimální pravomoci. Zbytečné kecy, jen aby „řeč nestála“. Aby byl bod. To se nezastávám Zemana, nezajímá mě.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek