pizlicka

jak dlouho muze clovek zit,pokud bere tyhle leky?

muj rodinny blizky,ma tězky unavovy syndrom.denně bere- jedn prasek-antidepresivum,kape tramal třikrat denně 8kapek,a každý den na migrénu panadol extra 2–4 tablety denně ☹ děkuju Bere to takto asi tři roky.

Nejlepší odpověď
briketka10

na to je třeba zeptat se odborníka
užívám 16let horší léky a stále žiju
s daleko závažnější diagnózou:-D
Doplňuji:
Antidepresivum neznám a nemusí se snášet s Tramalem
to jsou silné návykové kapky protii bolesti

Jestliže máte pocit, že účinek přípravku TRAMAL kapky je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
http://pribalove-letaky.cz/tramal-kapky

http://www.pri­balovy-letak.cz/344-panadol-extra

Další odpovědi
anonym

To je individuální,najdou se i tací,co do toho ještě pijou,kouří a přesto jsou „nesmrtelní“.

marci1

Myslím si, že pravidelné užívání těchto léků neovlivní zásadně dobu dožití. Někteří pacienti s touto ještě moc neprobádanou diagnózou se mohou vyléčit, ostatní se léčí dlouhodobě. 🙂

da ny

Záleží to především na Vašem „rodinném blízkém“.
Své zdraví má z valné části ve vlastních rukách… Lidské tělo má ohromnou schopnost samoléčby, jen mu člověk musí chtít pomci společně s lékařem apod. (nespoléhat jen na léky).
Vím o lidech, kteří s pokroucenými bolavými klouby vstali z vozíku…
O lidech, kterým lékaři „dávali“ měsíce a oni zde byli /jsou roky…
O zcela zdravých lidech, kteří nechtěli žít nebo „věděli“, že jsou vážně nemocní (onemocněli a odešli)…
Hodně dělá psychika a životní elán, styl…

V něčem má ten kontroverzní kluk doktorskej pravdu :D
Desatero:
http://zitzdra­ve.blog.cz/1302/de­satero-lekare-mudr-jan-hnizdil

mosoj

Ani na jedno se neumírá. Nicméně život to komplikuje.

jáára

8 kapek tramalu je málo asi 30 kapek odpovídá 100mg

pizlicka

jááro,ale tech 8 bere trikrat denně

briketka10

áá taky jsi nám neprozradila věk pizlicko..

pizlicka

48let,briketko 🙂 unavovym syndromem trpi od roku 2007

briketka10

Hmm to není ještě, tak starý,
ale zašla bych za odborníkem,
ten Tramal je dost nebezpečný
způsobuje mu další únavu je to
další droga do těla pokládá se
za opiát a 3× denně ?? se mi zdá
až dost a to Antidepresivum ho
musí taky tlumit, ale zas nevím
proč je bere a ten Panadol je mi
jasný na migrénu nevím, nevím
každopádně někam zajděte, jestli
se Ti ty předepsané léky nelíbí,
nebo příteli nepomáhají..