Avatar uživatele
jirka F

Jak dlouho jste nejdéle čekali?

Zdroj obrázku: pixabay

Na lavičce v čekárně…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1849 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejdéle jsem čekal na autobus z Jihlavy domů. Musel jsem s otcem přespat do rána poblíž Jihlavy a pak jsme ráno jeli. Pokud bychom se neutábořili přes noc v lese poblíž tohoto krajského města, čekali bychom pár hodin. Takhle jsem čekali asi půl dne.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pravidelně na autobus ČSAD v době nepříznivého počasí – náledí, mlhy, kluzké silnice s blátem z polí, které na ni zavedzly nákladní automobily svážející řepu.

Při náledí jsme čekali někdy i 3 i hodiny. Při velké mlze v zstáčce autobus sjel z hlavní silnci na blátivou polní cestu, trvalo dloíuho, než přijela pomoc,. tedy jiný autobus, který nás dovezl na místo..

Dost často se stávalo, že i za hezkého počasí se porouchal autobus ,. nezubylo nilc jinéh než vydržet. Někdy jel někdo kolem autem, takže nás svezl.

. Zažila jsem i několik havárii ve vlaklu i v autobuse, opět strvalo, než sev objevilo VB a přijel náhradní dopravní prostředek.

Teď už tolik nejezdím, ale mám smůlu, že často mívá autobus zpoždí, maximálně čvrt hodiny,. ale nedávno hodinu.
¨¨
Lékařka mě objednala na EEG, ale sestra to popletla,. zapsala mě na EMG, musela jsem čekat, až všechny objednané pacienty vyšetří.

Už jsem rostla … ale trpělivost růže přinesla …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Já 9 měsíců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Skoro 2 dny na připojení el.proudu po výpadku při bouřce.
Nejvíc mi vadilo, že to bylo v zimě a nešel ani plynový kotel. takže barák už celkem vychládal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Víc než hodinu na lince jedné společnosti co zprostředkovává dodávku elektriky… A stejně nic. Včera autobus čekal na mě:)

Upravil/a: Michala11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Na letišti v Katowicích asi 8 h, než přijel spoj do Bohumína.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

21 let.

před 1846 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek