jirka F

Jak dlouho jste nejdéle čekali?

Zdroj obrázku: pixabay

Na lavičce v čekárně…

Nejlepší odpověď
Rokio

Nejdéle jsem čekal na autobus z Jihlavy domů. Musel jsem s otcem přespat do rána poblíž Jihlavy a pak jsme ráno jeli. Pokud bychom se neutábořili přes noc v lese poblíž tohoto krajského města, čekali bychom pár hodin. Takhle jsem čekali asi půl dne.

Další odpovědi
annas

Pravidelně na autobus ČSAD v době nepříznivého počasí – náledí, mlhy, kluzké silnice s blátem z polí, které na ni zavedzly nákladní automobily svážející řepu.

Při náledí jsme čekali někdy i 3 i hodiny. Při velké mlze v zstáčce autobus sjel z hlavní silnci na blátivou polní cestu, trvalo dloíuho, než přijela pomoc,. tedy jiný autobus, který nás dovezl na místo..

Dost často se stávalo, že i za hezkého počasí se porouchal autobus ,. nezubylo nilc jinéh než vydržet. Někdy jel někdo kolem autem, takže nás svezl.

. Zažila jsem i několik havárii ve vlaklu i v autobuse, opět strvalo, než sev objevilo VB a přijel náhradní dopravní prostředek.

Teď už tolik nejezdím, ale mám smůlu, že často mívá autobus zpoždí, maximálně čvrt hodiny,. ale nedávno hodinu.
¨¨
Lékařka mě objednala na EEG, ale sestra to popletla,. zapsala mě na EMG, musela jsem čekat, až všechny objednané pacienty vyšetří.

Už jsem rostla … ale trpělivost růže přinesla …

autacek

Já 9 měsíců.

nyjono

Skoro 2 dny na připojení el.proudu po výpadku při bouřce.
Nejvíc mi vadilo, že to bylo v zimě a nešel ani plynový kotel. takže barák už celkem vychládal.

Michala11

Víc než hodinu na lince jedné společnosti co zprostředkovává dodávku elektriky… A stejně nic. Včera autobus čekal na mě:)

Kepler

Na letišti v Katowicích asi 8 h, než přijel spoj do Bohumína.

ivzez

21 let.