independent

Jak dlouho administrátor posuzuje nahlášené příspěvky?

Odpovědi
Kepler

Jsem přesvědčen, že minimálně některými se nezabývá vůbec. V jednom případě jsem byl na 100% nahlášen neoprávněně a náprava nebyla zjednána.

anonym

funguje tu princip váhy nahlášení v závislosti na ratingu toho kdo příspěvek nahlásil. Pokud příspěvek nahlásí někdo kdo sám má nízký rating je možné že se tím hlášením nebude zabývat nikdo nikdy, naopak lidé s vysokým ratingem mají možnost svým nahlášením příspěvěk skrýt prakticky okamžitě, je tedy vhodné, aby této možnosti využívali opravdu s rozumem a jen v těch případech, kdy došlo k porušení pravidel serveru, nikoliv v případech nabourání osobního přesvědčení.

independent

Příspěvek smazán administrátorem.