Dr. Darko

Jak děti naučit jíst ovoce a zeleninu?

Nejlepší odpověď
marci1

Ovoce a zeleninu musí dítě dostával již od nejútlejšího věku. Pokud na to nejsou zvyklé, nastane stav, kdy je odmítají. Třeba takový mrkvový salát s jablkem, oslazený medem, mňamka. Nakrájet ovoce a zeleninu ozdobně na talíř, aby je to lákalo jíst očima. 🙂
Inspirace: https://prima­inspirace.cz/2021/02/­07/uzasne-zpusoby-jak-detem-naservirovat-ovoce-a-zeleninu-ke-snidani-ci-svacine/

Další odpovědi
elkon

Osobním příkladem.

aliendrone

Nějak mi v paměti vyvstal obraz vatiho sevřených rtů, skrze které procedí: „Připrav si řemen“! :)

Eh, ta dnešní generace – zázrak, že si umí zašněrovat tkaničky. ;) :D :D