Domaldo

Jak dát do přehrávače Very Stream video z ulož.to a na video jenom odkazovat?

jak dát do Very Stream video z ulož.to a na video jenom odkazovat?
Na jednom webu to dělají. Je to tzv. embedování.
Já potřebuji vědět ja získat embed kod z videa a následně ho dát do Very Stream

předem díky za odpověd

Odpovědi
anonym

To nejde, musel bys to hostovat někde jinde, než na uložto, třeba na openload. Uložto má podobné využití obsahu třetí stranou pečlivě ošetřeno zpomaleným stahováním, kontrolou četnosti přístupů a ip adres, geolokační kontrolou a u větších souborů i captcha kódem bez kterého přehrávání/sta­hování nelze zahájit.

A to ani nemluvím o tom že uložto i verastream pracují převážně s obsahem šířeným v rozporu s autorskou licencí a podílet se na tom je činnost která může mít vážné důsledky. Obě tyhle firmy totiž existují jen díky tomu že veškerou zodpovědnost svalují na své vlastní uživatele a jejich první instinkt vždy velí, zachránit si krk tím že vlastního uživatele prásknou.

ivzez

Nevím, co míníte spojením „do very“, ale pokud
byste chtěla odkazovat přímo na video na UložTo,
pak vězte, že to nejde (UložTo to má ošetřeno.

Musela byste video stáhnout, umístit jinam do internetu
a posílat odkaz na nové umístění.

Pro úplnost: Takto můžete nakládat pouze s vlastními díly
nebo s díly, k jejichž zveřejnění Vám dal souhlas jejich autor.

Domaldo

Omlouvám se za (až moc) stručnou otázku.