Tw!st

Jak dát do kupy namožené zápěstí?

Vím že je zde ve zvyku hned posílat lidi za doktorem s veškerými zdravotními otázkami, ale toto je opravdu jen namožené zápěstí z posilovny. Máte něco účinného co pomáhá? Potřeboval bych to mít do pondělí opět připraveno na zvedání činek. Samo o sobě to nebolí, jen když něco nesu, nebo když rotuji dlaní do stran. Má smysl například Ibalginová mast?

Nejlepší odpověď
Drap

Ibalginová mast smysl má, ale myslím, že to chce hlavně klid.

Další odpovědi
Kepler

Snad nějak podobně jako zhmožděniny: https://clanky­.drmax.cz/zep­tejte-se-lekarnika/lecba-zhmozdeniny Případně zápěstí zpevnit pružným obinadlem a nenamáhat.

marci1

Odpočinkem a běžně prodejnými léky proti bolesti, jako jsou nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). 🙂

nyjono

Je opravdu namožené?
Co takhle mu dát chvíli čas na regeneraci?
Opravdu nutně potřebuješ v pondělí zvadat činky?