Lgee

Jak darovat peníze státu?

Dá se upřesnit přímo na co mají peníze jít?

Odpovědi
zjentek

dAROVAT JAKOUKOLI ČÁSTKU BOHATŠÍM NEŽ JSME SAMI, NENÍ ZROVNA PŘÍZNIVÝM ZPŮSOBEM, JAK NA TOMTO SVĚTĚ DOSÁHNOUT ROVNOVÁHY MEZI CHYDÝMI A DOHATÝMI, ALE NA TO SES NEPTAL.

paul1

Asi by to jít mělo. U darovaných 2% daní to je možné.

PepasAvalonu

Nejlíp stát podpoříš úspěšným podnikáním, obchodováním a popřípadě osobním utrácením za věci a služby… daně, vytvoření hodnoty a neustálé kolování větší sumy peněz. ;) Tím podporuješ i ostatní podniky a uspokojuješ potřeby spotřebitelů. Čím víc lidí (a podniků) je bohatých, tím bohatší je i stát, bohužel žijeme v republice, kde se velmi stěžuje jakékoli podnikání nebo podmínky k nabytí bohatství… jako ve většině dalších republikách na světě.
Darovat můžeš kde co. Přímo státu (konkrétnímu ministesrtvu, či snad přímo do státní kasy) nebo některé jaho součásti (obci, městu, knihovně, galerii,… tzn. některé instituci nebo správnímu celku). V tom přes co a jak jim to pošleš, můžeš specifikovat na co by ty peníze měly jít. Pokud jde o drobné, tak je to zbytečné. Darování státu je celkem časté, ale ne ve formě peněz, ale spíš hodnotných movitých i nemovitých věcí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.