dust8

Jak číst e-knihu na mobilu, když se vždy po čase vypne displej i na to nejdelší časové nastavení?

Vždy po max 10 minutách se displej vypne. Větší limit nejde nastavit. Nejde to nějak předelat?

Nejlepší odpověď
annas

Je třeba nainstalovat si určitou aplikace.

Dovíte se víc v odkazu
https://www.al­za.cz/media/jak-cist-e-knihy-na-mobilu

Nebo zde

https://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/nejlepsi-aplikace-pro-cteni-knih-v-mobilu/sc-3-a-1327660/defau­lt.aspx

Další odpovědi
aliendrone

Chjo… a už jsi zkusil třeba během té doby na displej ťuknout? Tím se odpočet ke zhasnutí resetuje a začne od znova. Vhodné to je kupříkladu když se převracíš z jednoho boku na druhý, upravuje polštář, manipuluješ s kojeneckou lahví apod. ;) :D

Best by bylo vrátit se zpět do první třídy, otevřít slabikář a začít > „Ema má mísu“, „Máma peče maso“, „Ema solí“ atd. V okamžiku, kdy učivo slabikáře PŘIMĚŘENĚ zvládneš bys neměl mít problém JEDNU stránku přečíst za méně než 3/4 času z těch maximálních 10minut! A když budeš poctivě trénovat (denně!), budeš ČÍST JEŠTĚ MNOHEM RYCHLEJI! ;) :D :D

Kelt

Tak by to mělo jít v nastavení. Ty e-knihy jsou určeny pro čtečky, takže nečekej, že to telefon bude umět. Já mám v telefonu nastaveny 2 minuty a poslouchám tak jazyky a občas přejedu prstem po displeji a nevypne to. Tak to zkus taky tak, třeba budeš moci číst delší dobu.

led

Pokiaľ nečítate 1 stranu dlhšie než 10 minút, tj. v kratšom časovom intervale (než je časový limit zhasnutia neaktívnej obrazovky) presúvate stránku, obrazovka by nemala zhasnúť. Doporučujem prevracať stránky ťahaním na obrazovke, nie tlačítkom.

Edison

Dobrá appka si rozsvícený displej drží.

Jiří Bohumil

Pokud obracíš stránky klepnutím (posunutím) prstu, nebo stiskem tlačítka ovládání zvuku, v kratším intervalu než máš nastaven k „uspání“ , display nezhasne. Osobně mám nastavenu na mobilu pouze půl minuty a čtu běžně a nikdy mi display nezhasne. Velmi dobrá androiďácká apka, na čtení na mobilu, (Googl play) ReadEra. Nejde o raklamu, ale o radu.

Edison

Aliendrone… já teda nevím… ale když čtu třeba v busu, tak dost odhlížím od displeje… Takže kolikrát tu stránku… ale faktem je, že mám nastavených asi 30s na zhasnutí… 😁 Teď ale čtu na tabletu… Je to přecijen pohodlnější. Čtečku nechcu… Tolik toho zase nepřečtu…