TARDISman

Jak chronologicky sledovat Stargate Universe a Stargate Universe: Kino?

Nedávno jsem objevil webový seriál k SGU – Kino. Jde to nějak chronologicky sledovat s SGU?

Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
AlfonzSP

Nahlédnutí do zákulisí dění v jednotlivých dílech seriálu SGU Stargate Universe je dobrým nápadem na webovou sérii. Tři desítky mini epizod na YouTube ale potěší jenom zažrané fanoušky – i když některé z nich se vyloženě povedly.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/279274-sgu-stargate-universe-kino/recenze/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.