zjentek

Jak chápat, že radar Ventusky právě ukazuje na jasnou oblohu na celém území, když na Prajzské jasně vidím mraky jaxfiň?

@justin: Tak v tomto případě tomáš šumák- zobrazení mapy „jasno“ vs. čímkoli zastřené mapy. Ještě jsem neviděl aby ze zobrazení ostré viditelnosti v úseku nad celou Evropou, v Čechách pršelo, nebo tam byly mraky. Takže otázka platí. Názory?

Odpovědi
Justin1

Pokud vím, meteorologický radar neukazuje mraky, ale srážky.