dust8

Jak často se v pivních lázních mění ten „pivní“ obsah těch meganádob v nichž se relaxuje?

Myslím tím, jestli třeba po každé návštěvě vymění obsah? Nebo třeba až na konci směny?

Jde mi především o čistotu a né, aby tam třeba šlo jako první nějaké špinavé ..... a člověk do toho po něm třeba pak vlezl.. brrrrrr......

Snad to nemění třeba až sezóně lol nebo vůbec :X

Odpovědi
Kryšpín

Tak jednou za rok, ovšem provozovatel sdělí po každém použití.

dust8

Kryšpín: Doufám, že si jen děláš legraci. :X