Millisek

Jak často se musí odčervovat pes?

Nejlepší odpověď
mosoj

Minimálně 1 x za tři měsíce. To odpovídá životnímu cyklu cizopasných červů pokud se dostanou jejich vajíčka do zažívacího traktu zvířete. Je jedno jestli psa nebo kočky.

Další odpovědi
JežíšKristus

Podle použitého přípravku – čtěte příbalovou informaci.

JarkaHor

Můžu se zeptat jestli je potřeba psům podávat ještě jiné doplňky ?

Vercule

No, my dáváme vitamíny. Takže vlastně hodně kvalitní stravu a doplňovat ji o vitamíny :)

Vikki.vivi

Ano, to je pravda. Vitamíny jsou ve stravě zvířat hodně důležité. My kupujeme ty vetriscience a ty se nám osvědčily fakt bezvadně. Doporučuju je koupit a zařadit do stravy.