nyjono

Jak často doplňují zásoby PHM čerpací stanice?

Třeba v průměru nebo jestli máte o některé info.
Dík.

Odpovědi
Drap

Většinou na zavolání podle potřeby. Záleží také na velikosti nádrží a současné poptávce.

Kryšpín

Kde je kšeft tak častěji některá malá možná jednou týdně, ovšem údajně není povinnost pravidelně čistit nádrže tudíž i když je tam odkalovací prostor může i přes několik filtrů být po tankování z cisterny trochu zamícháno nečistot než se hladina uklidní.